2,000 €/muaj
  • 2 Tualete
  • 2 Dhoma Gjumi
  • Sip. Totale: 120.00 m²
  • 1 Garazh

🏙 JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT NE BLLOK 2+1 🏙 📍 Rruga Janos Hunyadi, ✅ Informacion : 🪜 Kati 7 Banim 📐 Sipërfaqja 119 /m² • E mobiluar dhe i pabanuar me pare. 🚘 1 Post Parkimi i perfshire ne cmim 💶 Çmimi 2000 €/Muaj Për më shumë informacione na kontaktoni! 📲 +355695317711 📧 info@alphahome.al 🌐 www.alphahome.al

Vendndodhja në hartë

  • Shpërnda postimin

Listime të ngjashme

Kërko pronën tënde

Njoftim përditësimi

Regjistrohuni të shihni të parët pronat tona të reja!