1,200,000 €
  • 5 Tualete
  • 4 Dhoma Gjumi
  • 2 Dhoma Ndenje
  • Sip. Totale: 584.00 m²
  • Sip. Trualli: 733.00 m²
  • Pishine
  • 1 Garazh

NË SHITJE SUPER VILE TEK “LAKE SHORE” RESIDENCES Rruga Panorama e Liqenit, Liqeni i Farkës • Sip katit nentoke 110.3m² • Sip e katit perdhe 118.4m² • Sip e katit te pare 118.4 m² • Sip e katit te dyte 125.5 m² • Sip.parcele 733.7 m² Siperfaqe Totale + Ballkon 584 m² Siperfaqe Pishine 32 m² Siperfaqe Parkimi 79.4m² ____________________________________________________ Rezidenca është projektuar me materiale ekologjike dhe arkitekturë moderne të nderthurur më së miri me relieving, peizashin natyror dhe me dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit shumë të mirë.Ky kompleks shtrihet në një nga zonat më të lakmuara të kryeqytetit, larg zhurmave dhe smogut, e cila karakterizohet nga një arkitekturë unike në harmoni të plotë me natyren, në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër.Rezidenca eshte me mur rrethues dhe pishina. Parashikuar të mbarojë brenda vitit 2024 ____________________________________________________ Për më shumë informacione na kontaktoni ???? +355695317711 ???? info@alphahome.al ???? www.alphahome.al

Adresa:
📍 Rruga Panorama e Liqenit, Liqeni i Farkës
Shteti:
Albania
Qyteti:
Tirane
Zip:
1001

Vendndodhja në hartë

  • Shpërnda postimin

Listime të ngjashme

Kërko pronën tënde