367,000 €
  • 2 Tualete
  • 3 Dhoma Gjumi
  • 1 Dhomë Ndenje
  • Sip. Totale: 261.00 m²
  • Sip. Trualli: 141.00 m²
  • 1 Garazh

SHITET VILE TEK KOMPLEKSI “CUCI2” Prane Liqenit te Farkes Vile individuale në shitje 3 katshe •Sipërfaqe totale 216 m² •Sipërfaqe verande 13 m² •Sipërfaqe truallit 141 m² •Garazh Rezidenca është në harmoni të plotë me peisazhin e zonës, larg zhurmave te qytetit, ne mes të gjelberimit, ajrit të paster dhe qetesise. Hapësira të mëdha parkimi të rrethuara nga kopeshte të gjelbëruara dhe sherbime të garantuara. Parashikuar të mbaroje brenda vitit 2026. ____________________________________________________ Për më shumë informacione na kontaktoni +355695317711 info@alphahome.al www.alphahome.al

Vendndodhja në hartë

  • Shpërnda postimin

Listime të ngjashme

Kërko pronën tënde