193,400 €
  • 2 Tualete
  • 3 Dhoma Gjumi
  • 1 Dhomë Ndenje
  • Sip. Totale: 138.06 m²

NE SHITJE SUPER APARTAMENT 3+1 Informacion mbi apartamentin: Adresa: Tek Porcelani, Tiranë Kati 5 • Sipërfaqe apartamenti 138.06m² • Faze Karbina E organizuar ne dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi ,2 tualete dhe ballkon Për më shumë informacion na kontaktoni! +355695317711 info@alphahome.al www.alphahome.al

Vendndodhja në hartë

  • Shpërnda postimin

Listime të ngjashme

Kërko pronën tënde