96,100 €
  • 1 Tualet
  • 1 Dhomë Gjumi
  • 1 Dhomë Ndenje
  • Sip. Totale: 66.25 m²

NE SHITJE APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA 5 MAJI Informacion mbi apartamentin: Rruga 5 Maji, Prane Bar Black Stone, Tiranë Kati 10 • Sipërfaqe apartamenti 66.25m² • Faze Suvatimi E organizuar ne dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi ,1 tualet dhe ballkon Për më shumë informacion na kontaktoni! +355695317711 info@alphahome.al www.alphahome.al

Adresa:
Rruga 5 Maji, Prane Bar Black Stone, Tiranë
Shteti:
Albania
Qyteti:
Tirane
Zip:
1001

Vendndodhja në hartë

  • Shpërnda postimin

Listime të ngjashme

Kërko pronën tënde